«Сузір’я талантів»

8 трав. 2014
6 травня 2014 року в залі сільського Будинку культури відбулося свято обдарованої учнівської молоді «Сузір’я талантів».

Уже стало доброю традицією завершувати навчальний рік урочистою церемонією вшанування кращих із кращих – представників інтелектуальної, творчої, спортивної еліти ліцею.

Свято розпочалося виконанням гімну ліцею. Директор Костюк Володимир Вікторович висловив щиру вдячність учням, які своєю наполегливою працею й вагомими результатами прославляють храм науки. Під гучні оплески глядацької аудиторії піднімались на сцену переможці та призери олімпіад із базових дисциплін, юні науковці, учасники предметних конкурсів та змагань. Мистецькі обдарування – юні аматори сцени, художники – також отримали грамоти за свою роботу.

Подяка за спортивні здобутки ліцеїстів прозвучала з вуст сільського голови Козловської О.М. Начальник відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації Білокінь Ю.М. учням і вчителям вручила грамоти та дипломи за перемогу в обласних та Всеукраїнських етапах змагань. Дирекція навчального закладу відзначила кращих батьків за виховання дітей і тісну співпрацю. Урочисте дійство перемежовувалось яскравими виступами юних танцюристів, вокалістів, декламаторів.

Свято ліцею завершилось на патріотичній ноті словами ведучої: «Сьогодні на сцені – майбутнє нашої країни. Отож нехай все буде добре в нашій державі, нашім ліцеї, в наших рідних домівках!»