Усний журнал «Село моє»

29 трав. 2014
У житті все починається з малого. Початок історії України для кожного з нас – в життєписах власних родин, у вивченні сторінок минулого малої батьківщини.

Істрії одного з найбільших сіл посульського краю – Вовчика – був присвячений усний журнал «Село моє», який підготувала і провела 27 травня 2014 року учитель історії ліцею Карпенко  Л.В. разом зі своїми вихованцями, учнями 5 класу. Діти представили результати власних досліджень із минулого рідного села, розповіли про видатних односельців.

З особливим зацікавленням глядачі сприйняли інформацію про походження назв вулиць та окремих кутків Вовчика.

Учні 4 класу (класовод Куленча Л.В.) виступили в ролі юних геральдиків – створили ескізи майбутнього герба Вовчика. А Шостак Яна і Назарець Денис звернулися до присутніх із пропозицією долучитися до цієї акції.

Справжньою окрасою заходу стало виконання пісні «Мій Вовчик», автором слів якої є педагог-організатор ліцею Подгайна В.О.. Жваво та пізнавально була проведена вікторина для юних краєзнавців.

Любімо своє рідне село, пізнаваймо його минуле, творімо сьогодення!