Свято останнього дзвоника

2 черв. 2014
30 травня 2014 року прощальним акордом відшуміло Свято останнього дзвоника. На подвір’ї Вовчицького ліцею зібрались учні, батьки, гості. На лінійку в супроводі своїх тат і мам зайшли схвильовані випускники.

Урочисто й піднесено відбулася передача державного прапора України. Прозвучав гімн, учні вшанували полеглих у роки війни покладанням квітів. Потім уся увага була прикута до випускників. Класний керівник 11 класу української філології Ткачук Н.М. пов’язала одинадцятикласникам стрічки, звернулась із напутнім словом, висловивши побажання ніколи не забувати рідну школу, вчительську працю і свій отчий дім. Підсумки навчального року підвів директор ліцею Костюк В.В. – подякував за результативну працю, вручив грамоти та номінації «Учень року». Ліцейська громада урочисто виконала гімн навчального закладу.

Кумедні першокласники привітали випускників веселою піснею, а перша вчителька Сидоренко В.В. ліричними рядками побажала щасливої дороги й світлого майбутнього.

Випускники відповіли на побажання присутніх словами вдячності за шкільні роки, зростання і мужніння у стінах рідної Альма-матер. Під час виконання пісні випустили в небо блакитно-жовті кульки. Прощальний вальс збентежив усіх присутніх. І, звісно, кульмінацією свята стала зворушлива мелодія дзвоника. Продовжуючи традицію, на шкільному подвір’ї засяяла ще одна зірка, право намалювати яку було надано медалістам ліцею Ткачук Дарині й Куліш Карині. Наостанок батьки благословили дітей хлібом-сіллю, а десятикласники утворили живий коридор із вишитих рушників.

Завершився навчальний рік. Попереду канікули. А випускників чекає відповідальна пора – складання іспитів та вступ до омріяних вузів. Нехай їм щастить!