Свято медалістів

2 черв. 2014
29 травня, коли у всіх школах району відлунав малиновим голосом останній дзвоник, відбулося свято медалістів Лубенщини.

Вовчицький ліцей прославили своїми здобутками й досягненнями учениці 11 класу української філології Ткачук Дарина й Куліш Карина. На цю урочисту подію були запрошені батьки, яким вручено подяки від керівництва району.

У виступах голови Лубенської РДА Сидоренка Р.М., голови Лубенської райради Темченка О.В., начальника відділу освіти райдержадміністрації Білокінь Ю.М. звучали щирі напутні слова, вдячність за високі досягнення, надія на краще майбутнє. Особливо щемною була батьківська порада від  Ткачук Н.М.

Отже, у добру путь, дорогі випускники-медалісти! Нових злетів, наукових і творчих досягнень у студентському житті!