Сузір’я юності й краси - 2014

3 черв. 2014
Вихором прощального вальсу закружляв бал випускників Вовчицького ліцею 2014 року. «Якщо зорі запалюють, то це комусь потрібно», - під таким гаслом пройшов випускний вечір, на якому засяяло сузір’я випускників 2014 року – 12 яскравих, талановитих юнаків і дівчат, які стають на старт нового життя.

Урочисту церемонію вручення атестатів про здобуття середньої освіти провів директор ліцею Костюк В.В., який подякував випускникам за натхненну працю й висловив сподівання щодо реалізації планів на майбутнє. З вітальним словом до винуватців свята звернулись сільський голова Козловська О.М. та начальник відділу культури та туризму Лубенської РДА Пазенко Л.В. Молодші школярі підготували веселі поетичні рядки про кожного з випускників.

Радість і сум, усмішки і сльози – все змішалося у повені емоцій. Випускники були щирими і відвертими в останньому освідченні рідній школі. Квітами вшанували працю своїх наставників, піснею і словом подякували за отримані знання й виховання. Щемно прозвучало звернення до батьків, а згодом діти й батьки закружляли у прощальному вальсі. За традицією матері благословили своїх дорослих дітей вишитими рушниками. Фінальним акордом святкового дійства став зоряний дощ, під яким випускники загадали потаємне бажання.

Тож хай щастить у дорослому житті нашим дорогим випускникам! Нехай здійсняться усі їхні мрії!