Вернісаж дитячої творчості

6 черв. 2014
4 червня 2014 року на базі Вовчицького районного краєзнавчого музею імені І.І.Саєнка відкрито чергову виставку народних умільців.

Цього разу в експозиції розміщено кращі роботи вихованців декоративно-прикладних гуртків Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості.

28 гуртків діють на базі 17 загальноосвітніх навчальних закладів, що охоплюють 478 учнів. На заняттях діти навчаються квілінгу, орігамі, розпису по дереву, малюванню пластиліном, в’язанню, макраме, батіку, вишивці, виготовленню іграшок, сувенірів із природного матеріалу, солоного тіста тощо.

На відкритті виставки побували голова Лубенської районної державної адміністрації Сидоренко Р.М., начальник відділу освіти Лубенської РДА Білокінь Ю.М., начальник відділу культури та туризму Пазенко Л.В., директор Лубенського РЦДЮТ Моша В.В.

Перегляду виставки передував виступ дитячих вокального та хореографічного колективів Вовчицького ліцею під керівництвом Бондаренко Т.О. й Зіненко Г.С. Захід провела педагог-організатор Подгайна В.О.