Похід 2014

27 черв. 2014
З 17 по 24 червня 2014 року відбувся велотуристичний похід в село Тишки. У ньому брали участь учні Вовчицького ліцею: Кокозій Олександра, Кедь Катерина, Костюк Богдан і Булак Артемій.

Зібравшись з силами,   подолали багато кілометрів, з’їздивши у Мгар, Хитці, Ждани, Окіп. Ми бачили неперевершену красу Лубенського краю.

Подорож запам’яталася Днем навпаки, коли хлопці виконували обов»язки дівчат, а ті, в свою чергу, рубали  дрова і розпалювали вогонь. Хлопці зрозуміли, що бути  жінкою важко, а дівчата те, що й чоловіча робота не з легких.

Були запеклі змагання з волейболу. Учителі спробували смак поразки, але переконались в тому, що гарно навчили своїх учнів.

Неперевершені дні і ночі проходили дуже швидко. Під відкритим зоряним небом ми пили теплий, духмяний чай з печивом і мріяли про нові подорожі, зустрічі і враження, і були  щасливими!