Турнір з настільного тенісу

3 лист. 2014
2 листопада 2014 року у приміщенні школи №6 м. Лубен відбувся відкритий традиційний турнір з настільного тенісу пам’яті вчителя фізичної культури В.Г. Гаркавенка у якому взяли участь представники Жданівської ЗШ І – ІІІ ступенів, Вовчицького ліцею та шкіл м. Лубни.

Вихованці спортивного гуртка «Настільного тенісу» Вовчицького ліцею під керівництвом Сухомлин Н.В. вдруге взяли участь у цьому турнірі , де показали ріст своєї майстерності, волю до перемоги, азарт. Зусилля учнів було гідно оцінено суперниками. За результатами напруженої боротьби учениця 9-го класу Безпечна Тетяна завоювала I-ше місце серед школярів, перемігши у фіналі ученицю Жданівської школи.

Отримані позитивні емоції під час гри команди дали поштовх для подальшого вдосконалення техніки гри, бажання займатися цим видом спорту .Окрилені перемогою вихованці ще з більшим ентузіазмом пропагуватимуть здоровий спосіб життя , залучатимуть друзів до занять настільним тенісом, адже це не лише активне проведення вільного часу , але й корекція самооцінки, формування довільності, уміння адекватного прояву емоцій.

Учні та керівник спортивного гуртка «Настільного тенісу»висловлюють подяку директору Вовчицького ліцею Костюку В.В. за надану підтримку під час участі у змаганнях.