День української писемності й мови

10 лист. 2014
9 листопада кожного року Україна відзначає день української писемності й мови.

На святкову лінійку з цієї нагоди усіх ліцеїстів запросили учні 5 класу разом зі своїм класним керівником ткачук Н.М. Юні поціновувачі рідного слова ознайомили із життям славних просвітителів – слов’ян Кирила й Мефодія, видатного давньоруського письменника – літописця Нестора; запросили переглянути фотографії найдавніших книг; зачарували мелодійністю й багатством української мови. Наталія Миколаївна підвела підсумки ІІ етапу Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та відзначила переможців – Шостак Яну, ученицю 5 класу й ткачук Катерину, ученицю 8 класу.

Завершальним акордом пролунала пісня Н.Бучинської «Краща мова єднання – це українська». Сподіваємось цей філологічно-патріотичний захід збагатив знання ліцеїстів про нетлінний скарб нації.