Юні тенісисти

22 лист. 2014
21 листопада 2014 року на базі Вовчицького ліцею відбулася районна Спартакіада школярів із настільного тенісу

В ній взяли участь 6 команд: Вовчицький ліцей, Жданівська ЗШ І-ІІІ ст., Березотіцька ЗШ І-ІІІ ст., Снітинська ЗШ І-ІІІ, Литвяківська ЗШ І-ІІІ ст., Хорошківська ЗШ І-ІІІ ст.

У ході запеклої боротьби І місце вибороли учні нашого закладу. Зокрема в поодиночних зустрічах маємо такі результати: Ковалевський Артем ( учень 11 класу) - І місце; Повстюк Сергій (учень 10 класу) -  І місце; Безпечна Тетяна (учениця 9 класу) - І місце та Безкровна Мар’яна (учениця 11 класу) -  ІІ місце.

І все це завдяки молодому, наполегливому, талановитому керівнику гуртка із настільного тенісу Сухомлин Наталії Василівні.