Підтримка бойового духу ліцеїстами

2 груд. 2014
Протягом листопада у Вовчицькому ліцеї тривала благодійна дитяча акція «Напиши листа українському солдату!», «Намалюй малюнок».

Ця ініціатива проводилася з метою підтримки бойового духу військовослужбовців Збройних сил України, учасників антитерористичної операції.

Кількасот зворушливих робіт із зображенням рідного дому, яскравого сонця, блакитного неба, зустрічі з коханими і закликами «Поверніться живими!», «Ми за мир!» та «Віримо у Вас!» надіслали в зону АТО. Також були зібрані теплі речі (шкарпетки, рукавиці, шапки та светри), що передані українським солдатам.

Долучились до акції і батьки ліцеїстів, які допомогли зібрати необхідне для дітей з інтернату м. Маріуполь.

Кожен вклав у ці справи часточку своєї душі. Сподіваємось, що речі будуть гріти тіло, а малюнки і листівки – душі. А українські солдати і діти будуть знати, що є небайдужі до біди жителі невеликого села Вовчик, що на Лубенщині.