Першовересневе свято

2 вер. 2013
Щороку Першовереснь збирає дітвору на шкільному подвір'ї, щоб покликати в далеку та цікаву Країну Знань...

Свято Першого дзвоника, яке відбулося у Вовчицькому ліцеї, як завжди було динамічним, емоційно насиченим і урочистим. Цього року лави ліцеїстів поповнилися 11 першокласниками, яких на лінійку привели їхні батьки. З вітальним словом до шкільної громади звернувся директор навчального закладу Костюк Володимир Вікторович.

У своїй промові керівник акцентував увагу на створенні в ліцеї належних умов для самореалізації учнів, вручив Похвальні грамоти та інші нагороди кращим представникам ліцейського братства. Директор висловив щиру вдячність батькам, учням, учителям за підготовку приміщення ліцею до нового навчального року, побажав усім наснаги, творчих здобутків та успіхів.

На свято завітали сільський голова Козловська О.М., заступник голови Лубенської районної державної адміністрації Куксань В.В., які привітали школярів із початком нового навчального року й побажали нести гідно звання ліцеїста, примножуючи славні сторінки ліцею.

Першокласників вітали учнів випускного 11 класу української філології. Із напутнім словом звернулися до своїх малят батьки. Але найбільш урочистим моментом свята стала дзвінкоголоса мелодія шкільного дзвінка.

Підготували й провели свято Подгайна В.О., педагог-організатор, та Ляшенко Н.М., заступник директора з НМР.