Районний семінар учителів фізичної культури

12 груд. 2014
11 грудня 2014 року на базі Вовчицького ліцею відбувся районний семінар учителів фізичної культури «Організація туристичної діяльності у закладі як вагомий чинник оздоровлення школярів».

Розпочався семінар із представлення навчального закладу: учні прочитали вірші про ліцей, усі подивились відеоролик «Відкритий світ», а також подарували учителям пісню і запальний танок «Країна моя».

Методист ЛРНМЦ - Наталія Юріївна Пильгук, ознайомила із планом роботи та теоретичною частиною семінару. А Володимир Вікторович Костюк – директор Вовчицького ліцею розповів про особливості розвитку дитячого спортивного туризму в ліцеї. Саме найцікавіше чекало учителів на практичній частині, яку підготував керівник туристичного гуртка Олексій Анатолійович Баранов. Учасники семінару мали змогу навчитись в’язати вузли, прийняти участь у складанні палатки, пройти деякі етапи перешкод. Демонстрували правильність виконання завдань вихованці спортивного гуртка, неодноразові переможці змагань із пішохідного туризму серед учнівської молоді.

По закінченні семінару учасники підвели підсумки і прийняли методичні рекомендації.