До наукових висот разом!

22 груд. 2014
Дитина за своєю природою – допитливий дослідник, відкривач світу. В.Сухомлинський

Підготовка дитини до наукової діяльності, навчання її умінням і навичкам творчого пошуку найважливішим завданням освіти і сучасного вчителя. Залучаючи дітей до такого виду діяльності, можна виховати креативну особистість.

Тому з метою створення умов для розвитку здібностей школярів до науково-дослідницької діяльності та експериментальної роботи, стимулювання їх до творчого самовдосконалення 19 грудня 2014 року у ліцеї було проведено науково-практичну конференцію «До наукових висот разом».

Свої напрацювання представили 5 учасників закладу, а саме:

•  «Софізми та парадокси в математиці» (Кагарлицький Р., секція математики);
  •  «Формування урбанонімічної системи міста Лубен» (Падалка М., секція української мови);
  •  «Хвилі навколо нас» (Собченко Т., секція фізики);
  •  «Правові аспекти проблеми браконьєрства на території Лубенського району» (Євтушенко М., секція правознавства);
  •  «Розробка програмного засобу захисту інформації із застосуванням методів цифрової стеганографії» (Костюк Б., секція інформатики та ОТ)

Члени журі (Костюк В.В., Ткачук Н.М., Ляшенко Н.М., Карпенко Л.В. та Костюк Т.Л.) рекомендували юних дослідників до участі у І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. А вже 21 грудня вони мали можливість спробувати свої сили, побачити результати власних досліджень та відчути радість успіху.

Вітаємо переможців з І м.: Євтушенко Марину, Костюка Богдана, Падалку Марію та призерів конкурсу, які посіли ІІ м.: Кагарлицького Романа і Собченка Тараса.

Бажаємо юним науковцям подальших успіхів і перемог!