Свято Миколая

22 груд. 2014
Щороку 19 грудня український народ відзначає день Святого Миколая. Кожна сім’я дуже ретельно готується до цього свята: діти вчать вірші та пісні, готують приємні несподіванки своїм ближнім, подарунки.

Отож і учні 2 та 3 класів разом зі своїми класними керівниками Тимченко Т.В. та Денисенко Г.В. виступили на загальношкільній лінійці, підготувавши цікаву презентацію про Святого Миколая. А потім відбувся благодійний «солодкий» ярмарок, у якому активну участь взяли батьки наших учнів.

Вразила виставка новорічних ялинок, зроблених зі всього, що можна використати: мішура, цукерки, тканина, іграшки та  папір - і все це різних кольорів та розмірів.

А також учні долучились до благодійної ярмарки «З добром у серці». Учні початкових класів малювали малюнки з новорічними привітаннями, а учні 6-9 класів готували маскувальну сітку для наших українських воїнів, які перебувають зараз в зоні АТО.