Вечір зустрічі випускників

9 лют. 2015
Забута мелодія дитинства... Для кожного вона звучить по-різному: для одних – весела та безтурботна, для інших – трепетна і ніжна. Але для всіх рідна і неповторна і неодмінно пов’язана зі школою.

Знову настав той довгоочікуваний радісний вечір – вечір зустрічі шкільних друзів. 07 лютого 2015 року двері Вовчицького ліцею були гостинно відчинені для випускників-ювілярів: 1995 року випуску – 20 років, 2005 – 10 років і  наймолодших випускників 2014 року.

Із найщирішими словами звернулись класні керівники до своїх учнів. Вихованці поділились спогадами про шкільне безтурботне минуле, а також про здійснення заповітних мрій. Танцювальний колектив «Весна» порадував гостей запальними танцями.

Випускники пройшлись рідними коридорами школи,  разом із класними керівниками завітали до  класів, де пройшло дитинство і почалася юність.