"Сузір'я талантів - 2015"

5 трав. 2015
Стало доброю традицією проводити свято обдарованої учнівської молоді «Сузір’я талантів». 30 квітня 2015 року запалало багато зірочок у яскравій і неповторній галактиці Вовчицького ліцею.

Зустрів щирим словом усіх присутніх у залі господар великої шкільної родини – директор закладу Володимир Вікторович Костюк.

Наші ліцеїсти проявили себе у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, написанні науково-дослідницьких робіт, мовних та літературних конкурсах імені П. Яцика, Т.Г.Шевченка, В. Симоненка. Спортсмени підкорили олімпійські висоти з баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, футзалу. Танцювальний колектив «Весна» радував хореографічними композиціями, а учасники вокального гуртка пісенним дивограєм.

Учні щасливі тим, що поряд є вчителі, перші помічники, які, не рахуючись з часом, докладають зусиль, щоб знання поповнювались, а здібності розвивались. Недарма кажуть у народі: «Письменник живе у своїх книжках, художник - у картинах, скульптор у створених ним скульптурах, а вчитель – у думах і справах учнів».