Свято останнього дзвоника

29 трав. 2015
29 травня у Вовчицькому ліцеї відбулася урочиста лінійка, присвячена випускникам 2015 року.

Класний керівник Компанієць С.В. пов’язала стрічку «ВИПУСКНИК» своїм учням, а десятикласники подарували маленькі дзвіночки, ніжна пісня яких завжди буде нагадувати про неповторну країну дитинства – школу. Із напутніми словами до дітей звернулись перша вчителька Тесленко Н.Б.,сільський голова Козловська О.М. та голова Лубенської районної ради Темченко О.В.

Малиновою піснею прозвучав шкільний дзвінок і перегорнув цікаву  сторінку життя, яка називається «школою». На алеї закладу спалахнула ще одна зірочка, що буде нагадувати всім про випуск 2015 року.

Під бурхливі оплески учні попрощалися зі своєю шкільною родиною, і вже за започаткованою традицією пройшли Коло Пошани. Залишається тільки сказати: «Ура! Канікули!»