19 груд. 2017

Свято казки

«Свято казки» - саме такою піснею у виконанні сестер Романченко розпочався звіт гуртківців у Лубенського РЦДЮТ на базі Вовчицького ліцею. Майстер-клас по виготовленню ялинок із фетру провела Сухомлин Н.В. (керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва). Гарний настрій дарували Діди Морози та Снігуроньки із молодшої танцювальної групи (керівник Шлапко В.О.).
12 груд. 2017

Майбутні захисники Вітчизни

8 грудня 2017 року вітали гостей Вовчицького ліцею – учителів та вчителів Березотіцької, Литвяківської та Снітинської шкіл І-ІІІ ступенів.
6 груд. 2017

"Ми проти СНІДу"

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
1 груд. 2017

"16 днів Активізму"

30 листопада 2017 року учні старших класів Вовчицького ліцею імені В.Ф. Мицика приєднались до інформаційної кампанії «16 Днів Активізму» проти гендерного насильства. Інтерактивну зустріч разом з учнями провели фахівці Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у співпраці з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
20 лист. 2017

«Дорожній рух – наш друг»

«Тиждень безпеки життєдіяльності» покликаний навчати дитину виростати з розумінням того, в якому світі вона живе, які небезпеки в ньому чатують і в який спосіб, завдяки яким знанням та навичкам своє життя можна зробити максимально безпечним і ефективним. Саме така мета стояла під час проведення брейн – рингу для учнів 5-8 класів учителем основ здоров’я Костюком В.В.
20 лист. 2017

«Безпека руху – це життя»

В рамках тижня Безпеки життєдіяльності на дорозі, класним керівником 3 класу Костюк Л.Ю. було проведено відкритий виховний захід «Безпека руху – це життя».
13 лист. 2017

Посвята в старшокласники

10 листопада 2017 року у Вовчицькому ліцеї відбувся традиційний урочистий вечір «Посвята в старшокласники».
1 лист. 2017

Книга - джерело знань

З 02 по 20 жовтня 2017 в нашій школі, як і по всій Україні, проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.
17 жовт. 2017

41- і обласні змагання з пішохідного туризму працівників освіти і науки Полтавщини

Здобутки освітян Лубенщини у туристичних змаганнях
16 жовт. 2017