14 бер. 2017

Шевченківські дні

Шевченкові дні – 9 і 10 березня – це священний обов’язок кожного українця дослухатися до віщого слова Кобзаря, замислитися про долю України і власне ставлення до рідної землі.
10 бер. 2017

8 Березня

Коли настає тепло і на вулицях з’являються весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку-матір, жінку-кохану, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі. Маленьке свято, яке приурочене весні, надії, любові і дорогим мамам, бабусям, сестричкам, вчителям- усім, усім жінкам- подарували 7 березня учні Вовчицького ліцею.
10 бер. 2017

"Милі матусі"

«Милі матусі»- саме таку назву мав родинний захід, який підготувала і провела класний керівник 2 класу Костюк Л.Ю. 6 березня 2017 року. Вірші – привітання мамам, бабусям, вчителям та єдиній дівчинці 2 класу Ліді, пісні й таночки, конкурси та ігри-усе це радувало присутніх гостей. Це було весняне, щемне і душевне свято любові і поваги до жінки-матері, жінки-бабусі.

Тиждень англійської мови

З 20 по 24 лютого у Вовчицькому ліцеї був проведений тиждень англійської та німецької мови.

Вечір до дня закоханих

17 лютого 2017 року у Вовчицькому ліцеї відбулася конкурсна програма «Валентин і Валентина» до дня закоханих.

Веселка - 2017

23 лютого 2017 року в Будинку культури м Лубен відбувся огляд художньої самодіяльності «Веселка – 2017».

Акція "Подаруй книжку"

Учні Вовчицького ліцею взяли участь в акції «Подаруй книжку ровеснику з Мар’їнки».
24 лют. 2017

Пам'яті Небесної Сотні

20 лютого 2017 року учні та вчителі Вовчицького ліцею вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Захід-реквієм підготували учні 11 класу (кл.кер.Ревуцька Н.Г.)
3 лют. 2017

"Сорочин Яр - 2017"

31 січня на базі гірськолижного комплексу «Сорочин Яр», що в селі Петрівка Диканського району, відбулися змагання «Зимове олімпійське лелеченя – 2017». Команда учнів ретельно готувалась до випробувань. І результатом стали: І місце у конкурсі малюнків та ІІ загальнокомандне з популяризації зимових видів спорту серед дітей. Незабутні емоції діти запам’ятають надовго.
18 січ. 2017

Новорічні пригоди для учнів 1-4 класів

І знову, як і щороку, веселі посмішки, гарний настрій, нові цікаві ролі, мелодійні пісні та море позитиву на Новорічному святі 30.12.2016 року. Так пройшла новорічна подорож із казковими ведучими Бабою Ягою та Сніговою Бабою. Усі присутні побачили приготування до Нового року лісових звірят – учнів 1 класу (кл. кер. Сидоренко В.В.), Кози та Сімох козенят – учнів 2 класу (Костюк Л.Ю.), святкові пісні та танці учнів 3 класу (кл.кер. Куленча Л.В.), а наприкінці свята завітали щедрувальники – учні 4 класу (кл.кер. Тимченко Т.В.). Усі діти взиля участь у конкурсах, а наприкінці свята Дід Мороз вручив подарунки. Підготували веселе свято педагог-організатор Круглякова С.А. та учитель музичного мистецтва Бондаренко Т.О. Віримо, що Новий рік принесе тільки щастя такій дружній нашій шкільній родині.