17 січ. 2017

Новорічний вечір для старшокласників

28.12.2016 року відбувся святковий Новорічний вечір для старшокласників.
28 груд. 2016

Вшанували пам'ять Вільяма Шекспіра

26 грудня у Вовчицькому ліцеї була проведена урочиста лінійка з нагоди вшанування творчості відомого англійського поета і письменника Вільяма Шекспіра. Учні 11 класу на англійській мові розповіли біографію відомого автора. Також прозвучали сонети у чудовому виконанні учениці 11 класу Денисенко Людмили. І на завершення лінійки школярам були запропоновані відео, де англійські актори грають у п’єсах відомого письменника.
22 груд. 2016

До Дня Святого Миколая!

Традиційний благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая відбувся у Вовчицькому ліцеї 19 грудня 2016 року. Виручені кошти передали хворій дитині із с.Березоточа.
20 груд. 2016

До наукових висот разом!

30 листопада 2016 року на базі Вовчицького ліцею відбулася науково-практична конференція «До наукових висот разом»,
9 груд. 2016

"Довга коса - дівоча краса"

Ллються коси, як ранкові роси, В ланцюгах сріблястих, золотих Що є краще за дівочі коси І троянди вплетені у них? Саме такими словами розпочався захід «Довга коса – дівоча краса», який підготувала і провела 07.12.2016 року завідувач шкільної бібліотеки Бондаренко Т.О.
14 лист. 2016

Тиждень української мови та писемності

Тиждень української мови й писемності ( 07.11 - 11.11)розпочався із виготовлення українського постера «Кетяг калиновий – мови оберіг» у якому взяли участь учні 1-11 класів, описавши красу і багатство рідної мови безліччю епітетів і оформивши з допомогою учителя зарубіжної літератури Морозенко І.М. своєрідні «ягідки калини» української мови.

День захисника Вітчизни

13 жовтня 2016 року у Литвяківській ЗШ І-ІІІ ст. було проведено спортивне свято до Дня захисника Вітчизни.

Козацькі розваги

Сила і кмітливість, спритність і дотепність, наполегливість і винахідливість – це далеко не повний набір якостей, властивих узагальненому образу запорозького козака.

Любімо, шануймо, бережімо

Родинне свято «Любімо, шануймо, бережімо...»

Анумо, козачата

13 жовтня 2016 року переддень Свята Покрови Пресвятої Богородиці, а також Дня українського козацтва відбулося традиційне для ліцею спортивно-розважальне свято «Анумо, козачата».