17 лют. 2014

«Валентин і Валентина»

14 лютого 2014 року на базі Вовчицького ліцею відбувся вечір для старшокласників «Валентин і Валентина» за участю Березотіцької та Литвяківської ЗШ.
10 лют. 2014

Зустріч зі школою

Щорічно першої п’ятниці лютого Вовчицький ліцей гостинно зустрічає випускників різних років, які навчалися у стінах рідної школи.
10 лют. 2014

«Олімпійське лелеченя»

Полтавським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України спільно з Полтавським обласним Осередком Федереції лижного спорту України 6 лютого 2014 року на гірськолижній базі «Сорочин Яр» в селі Петрівка Диканського району була проведена Всеукраїнська акція з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя» у Полтавській області.
6 лют. 2014

Зональні змагання з волейболу

4 лютого відбулися чергові змагання районної Спартакіади школярів.
28 січ. 2014

Вечір відпочинку у Литвяках

24 січня на базі Литвяківської ЗОШ був проведений вечір відпочинку.
22 січ. 2014

Конкурс-фестиваль дитячої творчості «Моє село»

18 січня 2014 року відбувся заключний етап конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Моє село», ініціатором проведення якого є Стеценко Михайло Васильович, директор СТОВ «Мусіївське», Заслужений працівник сільського господарства, депутат обласної ради.
21 січ. 2014

Вітаємо

Падалку Марію, ученицю 9 класу Вовчицького ліцею та вчителя Карпенко Любов Василівну із перемогою (3 місце) у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства!
20 січ. 2014

Фінальні змагання з волейболу

17 січня на базі Вовчицького ліцею відбулися фінальні змагання з волейболу серед дівчат.
16 січ. 2014

Зустріч з директором ХРЦОЯО О Л. Сидоренко

15 січня на базі Литвяківської ЗОШ було проведено консультацію щодо ЗНО 2014.
15 січ. 2014

Привітали обдарованих і талановитих

14 січня відбувся традиційний прийом у голови райдержадміністрації та голови районної ради обдарованих дітей Лубенського району.