15 квіт. 2014

Музика вічна, як і сама любов…

10 квітня 2014 року у Вовчицького ліцею учителем іноземної мови Падалкою Н.М. проведено виховний захід «Musiс-show».
8 квіт. 2014

Змагання з пішохідного туризму

З 4 по 6 квітня 2014 року на базі ЗШ №30 м. Полтави відбувся 19 Чемпіонат області серед учнівської молоді з пішохідного туризму в приміщеннях .
4 квіт. 2014

«Дружити – це здорово»

03.04.2014 року учні 7, 8 класів Вовчицького ліцею знайшли нових друзів серед дітей Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів імені В.А. Симоненка під час проведення акції «Дружити – це здорово».
21 бер. 2014

Районний семінар учителів хімії

19 березня 2014 року на базі Вовчицького ліцею пройшов районний семінар учителів хімії на тему «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб активізації пізнавального інтересу та розвитку творчих здібностей учнів у процесі вивчення хімії».
21 бер. 2014

Урок-галерея "Шевченко - художник"

До 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка для старшокласників проведено урок-галерею «Шевченко – художник».
18 бер. 2014

"Юний селекціонер і генетик"

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" Яременко Тетян за здобуте ІІІ місце (науковий керівник Ляшенко Натаоія Миколаївна, заступник директора з науково-методичної роботи)
10 бер. 2014

«Країна дитинства Мультляндія»

7 березня у затишному актовому залі зібралася уся ліцейська громада, щоб привітати жіноцтво зі святом весни, краси, ніжності.
28 лют. 2014

Виставка Володимира Семенюти "Свою Україну любіть"

25 лютого 2014 року свої двері гостинно відчинив Вовчицький народний музей імені І.І.Саєнка, на базі якого відбулося чергове відкриття виставки талановитого лубенця Володимира Івановича Семенюти.
24 лют. 2014

«Тих днів ніколи не забути…»

Напередодні Дня Захисника Вітчизни на базі районного народного музею імені І.І.Саєнка проведено урок-спомин «Тих днів ніколи не забути…» за участю учнів Вовчицького ліцею та Литвяківської загальноосвітньої школи.
21 лют. 2014

Зустріч з Раїсою Василівною Плотниковою

Ніби й зимовий холод відступив від тепла і краси рідного слова 19 лютого, коли до Вовчицького ліцею імені В. Ф. Мицика завітала письменниця, член Національної спілки письменників України Раїса Василівна Плотникова.