22 груд. 2014

Свято Миколая

Щороку 19 грудня український народ відзначає день Святого Миколая. Кожна сім’я дуже ретельно готується до цього свята: діти вчать вірші та пісні, готують приємні несподіванки своїм ближнім, подарунки.
22 груд. 2014

До наукових висот разом!

Дитина за своєю природою – допитливий дослідник, відкривач світу. В.Сухомлинський
12 груд. 2014

Районний семінар учителів фізичної культури

11 грудня 2014 року на базі Вовчицького ліцею відбувся районний семінар учителів фізичної культури «Організація туристичної діяльності у закладі як вагомий чинник оздоровлення школярів».
8 груд. 2014

«Я – захисник Вітчизни»

Нещодавно у Вовчицькому ліцеї було проведено патріотичне фізкультурно-спортивне свято до 23-річниці Збройних Сил України «Я – захисник Вітчизни». Було сформовано три команди хлопців: «Форсаж» та «Гарячі перці» (Вовчицький ліцей), «Патріот» - (Литвяківська ЗШ І-ІІІ ступенів).
2 груд. 2014

Підтримка бойового духу ліцеїстами

Протягом листопада у Вовчицькому ліцеї тривала благодійна дитяча акція «Напиши листа українському солдату!», «Намалюй малюнок».
1 груд. 2014

Районні змагання з тенісу

28 грудня 2014 року в Засульській гімназії відбулися змагання із настільного тенісу.
24 лист. 2014

Вшанування жертв голодомору

24 листопада 2014 року учитель історії, класний керівник 6 класу Карпенко Любов Василівна разом зі своїми вихованцями підготувала для учнів Вовчицького ліцею тематичну лінійку до Дня вшанування жертв голодомору 1932-1933рр..
22 лист. 2014

Юні тенісисти

21 листопада 2014 року на базі Вовчицького ліцею відбулася районна Спартакіада школярів із настільного тенісу
20 лист. 2014

Співробітництво з метою розвитку дитячої творчості

19 листопада 2014 року на базі Вовчицького ліцею імені В.Ф.Мицика відбувся зональний семінар-практикум на тему: «Робота методичних служб щодо підвищення професійної майстерності керівника гуртка».
17 лист. 2014

Вітаємо

Вітаємо Крутько Дар'ю, ученицю 9 класу Вовчицького ліцею та вчителя Карпенко Любов Василівну із перемогою (1 місце) у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!