2 черв. 2014

Свято медалістів

29 травня, коли у всіх школах району відлунав малиновим голосом останній дзвоник, відбулося свято медалістів Лубенщини.
2 черв. 2014

Свято останнього дзвоника

30 травня 2014 року прощальним акордом відшуміло Свято останнього дзвоника. На подвір’ї Вовчицького ліцею зібрались учні, батьки, гості. На лінійку в супроводі своїх тат і мам зайшли схвильовані випускники.
29 трав. 2014

Усний журнал «Село моє»

У житті все починається з малого. Початок історії України для кожного з нас – в життєписах власних родин, у вивченні сторінок минулого малої батьківщини.
21 трав. 2014

50-й Чемпіонат області із пішохідного туризму

З 15 по 19 квітня 2014 року на базі оздоровчого табору «Маяк», що знаходиться у селі Головач Полтавської області, відбувся 50-й Чемпіонат області серед юнаків та юніорів із пішохідного туризму.
8 трав. 2014

«Сузір’я талантів»

6 травня 2014 року в залі сільського Будинку культури відбулося свято обдарованої учнівської молоді «Сузір’я талантів».
5 трав. 2014

Семінар директорів

30 квітня 2014 року на базі Вовчицького ліцею відбувся семінар-практикум директорів «Дотримання вимог законодавства України «Про відпустки в ЗНЗ».
29 квіт. 2014

Свято Букваря

Маленькі щебетливі першокласники запросили увесь ліцей на своє перше, але дуже важливе свято, – свято Букваря, яке підготувала класовод 1 класу Т.В.Тимченко.
25 квіт. 2014

Чорнобиль – скорбота пам’яті людської

25 квітня 2014 року в стінах актової зали ліцею проведено виховний захід до 28-ої річниці трагедії на ЧАЕС.
23 квіт. 2014

«За єдину рідну Україну»

Урок патріотизму «За єдину рідну Україну» зібрав учнівський та учительський колективи Вовчицького ліцею напередоні світлого свята Воскресіння Христового – 17 квітня.
22 квіт. 2014

Великоднє диво

В очікуванні одного з найвеличніших свят – Великодня мешканці Лубенщини мали змогу долучитися до прекрасного. 17 квітня у Вовчицькому районному історико-краєзнавчому музеї імені І.І. Саєнка розпочала роботу традиційна виставка виробів народних майстринь Лубенщини.