28 груд. 2015

Новорічна вистава для наймолодших

Веселий сміх, гарний настрій, новорічні костюми – все це для того, щоб чудово зустріти Новий рік.
25 груд. 2015

Подорож казками

Казка - лагідна колиска дитинства. Це неповторний дивосвіт, який зачаровує, вчить пізнавати добро і зло. Зустріч із казковими героями – свято не лише для дітей, а й для дорослих.
22 груд. 2015

Благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая

Традиційним для Вовчицького ліцею є благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая. 18 грудня 2015 року у закладі панувала святкова атмосфера. До ярмарку готувалися не лише діти, а і їхні батьки.
14 груд. 2015

День толерантності

11 грудня у Литвяківській ЗОШ І-ІІІ ступеня відбулася акція до Дня толерантності, у якій взяли активну участь учні 7,10 класів Вовчицького ліцею.
14 груд. 2015

«До наукових висот разом - 2015»

Наукову роботу учнів викреслити з життя сучасної школи неможливо, адже сьогодні особливого значення набуває креативність особистості, її здатність до творчого нестандартного мислення.
8 груд. 2015

День збройних сил України

День збройних сил України є щорічним національним святом, яке відзначається з 1993 року. Свято було засноване постановою Верховної Ради України.
7 груд. 2015

Спортивне свято у Литвяках

4 грудня 2015 року у Литвяківській ЗШ І-ІІІ ст. було проведено спортивне свято до Дня збройних сил України.
3 груд. 2015

Завітали до басейну

Найбільш безпечним і простим способом формування атлетичної фігури є плавання. Займатися їм дозволяється абсолютно всім людям, тому початкова фізична підготовка особливого значення не має.
30 лист. 2015

День пам’яті жертв голодомору

30 листопада 2015 р. учні 10 класу разом із класним керівником Ревуцькою Н.Г. підготували тематичну лінійку до Дня пам’яті жертв голодомору.
30 лист. 2015

Змагання з тенісу

27 листопада 2015 року на базі Вовчицького ліцею відбулися зональні змагання із настільного тенісу.