12 жовт. 2016

Відкритий чемпіонат з туризму

Відкритий Чемпіонат м. Полтави з пішохідного та велосипедного туризму на Кубок міського Голови
3 жовт. 2016

День вчителя

У прекрасну пору року приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям.
29 вер. 2016

"Бабин Яр: забути не можна"

29 вересня у ліцеї відбувся урок-реквієм на тему «Бабин яр: забути не можна», присвячений 75-й річниці однієї з найбільших трагедій періоду Другої світової війни на території України.
26 вер. 2016

З яскравим дебютом

23 вересня обласний оздоровчий дитячий центр „Маяк” (село Головач Полтавського району) зібрав близько півтори сотні педагогів – учасників 40 обласних змагань та семінару-практикуму з пішохідного туризму працівників освіти і науки Полтавщини.
20 вер. 2016

Екскурсія до Шумейкового

Пізнати ближче історію рідного краю, «перенестися в часі» на 75 років назад – у вересневі дні 1941 – го – мали змогу учні Вовчицького ліцею, які 18 вересня разом із учителями Карпенко Л.В. та Морозенко І.М. здійснили екскурсійну поїздку в урочище Шумейкове.
19 вер. 2016

Свято квітів

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів та відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Незвично в цьому році пройшло свято квітів у Вовчицькому ліцеї.
14 вер. 2016

Вибори Президента учнівського самоврядування

12 вересня у Вовчицькому ліцеї відбулися вибори Президента учнівського самоврядування
1 вер. 2016

Перший урок

На виконання Указу Президента України «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» від 3 грудня 2015 року №675 Міністерство запропонувало провести в загальноосвітніх закладах України Перший урок у 2016-2017 навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати.
1 вер. 2016

Знову дзвоник кличе нас!

Перше вересня – День Знань, справжнє всенародне свято мудрості, доброти, творчості.
26 квіт. 2016

Незабутня зустріч

«Чорнобиля гіркий полин» - під такою назвою 25 квітня у Вовчицькому ліцеї імені В. Ф. Мицика пройшов усний журнал, який підготувала Колісник Яна Андріївна зі своїми вихованцями.