8 квіт. 2016

«DO like OLYMPIANS»

У рамках Всеукраїнського проекту «DO like OLYMPIANS» «Роби як олімпійці» під патронатом торгівельної марки «Кока-кола» за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету, Національного олімпійського комітету України Громадська організація «Полтавське обласне відділення НОК України» 7 квітня 2016 року провели акцію у Вовчицькому ліцеї, метою якої була популяризація здорового способу життя, спорту та олімпійських цінностей.
6 квіт. 2016

Екскурсія до Лохвиці та Гадяча

5 квітня 2016 року учні Вовчицького ліцею 2, 3, 5, 6, 7 та 9 класу зібралися творчо провести день і відправилися на екскурсію до Лохвиці та Гадяча.
14 бер. 2016

«Моє село – 2016»

Поетичними рядками про красу рідної землі розпочався традиційний конкурс «Моє село», в якому взяли участь юні аматори сцени сіл Лубенського, Хорольського, Оржицького районів та сільських рад, що входять до агропромхолдингу «Астарта Київ» СТОВ «Мусіївське». Організатором і меценатом конкурсу впродовж трьох років є директор СТОВ «Мусіївське» Михайло Стеценко.
12 бер. 2016

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

Вшанування пам’яті великого українського пророка Т.Г.Шевченка стало доброю традицією у Вовчицькому ліцеї.
9 бер. 2016

Хто розумніший?

Хто розумніший: чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання.
5 бер. 2016

8 березня у Вовчицькому ліцеї

Жінку віншуємо знову, що непідвладна часу. Жінку -володарку слова! Жінку -життя окрасу! Жінку - кохану й матір! Жінку - сестру й бабусю! Жінку -життєве свято! Жінку, що вічно в русі!
29 лют. 2016

Тиждень української мови у ліцеї

21 лютого - свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є і спільним, і водночас вузькородинним для людей, яких об'єднала історична доля в єдине - народ. Це свято – Міжнародний день рідної мови. Саме тому у Вовчицькому ліцеї з 22 по 26 лютого відбулися різноманітні заходи з нагоди цього свята.
22 лют. 2016

День святого Валентина

14 лютого - день, коли святкується одне з найбільш чудових свят. Причому відзначають його в усьому світі, у багатьох країнах. І у Вовчицькому ліцеї до нього готувались дуже ретельно, адже в гості були запрошені учні Литвяківської ЗШ І-ІІІ ступенів.
11 лют. 2016

«Зимове олімпійське лелеченя» - 2016»

9 лютого на базі гірськолижного комплексу «Сорочин Яр», що в селі Стасі Диканського району, відбулися змагання «Зимове олімпійське лелеченя» - 2016».
28 груд. 2015

Новорічний вечір для старшокласників

За вікном зима – час найкоротших днів і найдовших ночей. Адже саме взимку до нас приходить Новий рік, а разом із ним і «хвойний» радісний настрій щастя, змін, сподівань. Саме в цей день відбуваються незабутні зустрічі, виконуються бажання, можливі найнеймовірніші дива.