25 лист. 2015

Дtym Гідності і Свободи

Гідність – це чи не найголовніша риса характеру людини. З нею не народжуються, її виховують. Народна мудрість стверджує: «Від спраги помирай, але гідності не втрачай».
20 лист. 2015

Музична казка «У діда на городі…»

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році.
16 лист. 2015

"Хеллоуїн" у Вовчицькому ліцеї

У кожної країни свої традиції. Скільки країн - стільки і звичаїв. Одне з найпопулярніших свят, яке відзначають в англомовних країнах - "Переддень дня всіх святих", або "Хеллоуїн" - походить від словосполучення "holy evening" - "святий вечір".
13 лист. 2015

Тиждень сім’ї

У Вовчицькому ліцеї з 04.11 по 11.11.2015 відбувся Тиждень сім’ї.
19 жовт. 2015

«Козацькі розваги»

Традиційними у Вовчицькому ліцеї стали змагання «Козацькі розваги» до Дня українського козацтва – Покрови Пресвятої Богородиці. А цьогоріч за указом Президента України П.Порошенка ще й відзначили нове свято – День захисника України.
5 жовт. 2015

День учителя

Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним пухнастим килимом, у якому ніби загубилися ніжні посмішки вчителів. Вони, як маленькі натомлені сонця, розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють очі наставників радістю. І це золото, дароване щедрою осінню на знак щасливої долі, і день цей, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних учнів, належить учителям!
28 вер. 2015

Вітаємо

25.09.2015 року відбулися математичні змагання імені М.В. Остроградського. Вітаємо Мироненка Артема, ученя 9 класу Вовчицького ліцею та вчителя Ревуцьку Наталію Григорівну із 2 місцем.
28 вер. 2015

Посвята в старшокласники

25 вересня у Вовчицькому ліцеї відбувся урочистий вечір «Посвята в старшокласники».
18 вер. 2015

Природа і фантазія

Життя росте лише з любові, Краса людей навчає жить. А нас уява надихає Дивитись, бачить і творить.
17 вер. 2015

Вибори Президента учнівського самоврядування

16 вересня у Вовчицькому ліцеї відбулися вибори Президента учнівського самоврядування. На цю посаду балотувалися 2 кандидати: Клепач Ярослав та Ткачук Катерина, учні 9 класу.